Krušnohorský šestiboj už po šesté

Šestý ročník Krušnohorského šestiboje, sportovní soutěže pro žáky prvního stupně, zahájila soutěž v přespolním běhu. V letošním ročníku se bude opět soutěžit v přespolním běhu, florbalu, vybíjené, přehazované, plavání a atletice. Zahajovací soutěže v přespolním běhu se ujala ZŠ a MŠ Lom. Byly připraveny okruhy pro 1. – 2. r. a pro 3. – 5. r. na školním hřišti při ZŠ a MŠ Lom. Vše bylo vyznačeno a trať si všichni před zahájením závodů prošli. Za každou školu se zúčastnil z každého ročníku 1 chlapec a 1 dívka. Pro nejrychlejší závodníky byly opět připraveny diplomy a medaile, a to v každém ročníku mezi děvčaty i chlapci. Šestiboj pokračuje v listopadu ve sportovní hale v Meziboří, kde se žáci 2. – 4. ročníků utkají ve florbalovém turnaji. Po prvním klání se na prvním místě umístila SSZŠ Litvínov, na druhém ZŠ a MŠ Hamr, třetí místo obsadila ZŠ a MŠ Meziboří, čtvrté místo si odvezli žáci ze ZŠ a MŠ Ruská, páté místo patřilo žákům ze ZŠ s RVJ Litvínov a MŠ, šesté místo obsadili sportovci z Horního Jiřetína, na sedmém místě ZŠ a MŠ Louka, osmé místo patřilo Lomu a devátou pozici obsadila ZŠ a MŠ Janov.